Finał Podkarpackiej Ligi Rowerowej, 23.10.2016

14729270_67802W niedzielę odbyła się ostatnia runda Podkarpackiej Ligi Rowerowej w formule XC organizowanej przez MOSiR Dukla. Tym razem pogoda była sprzymierzeńcem zawodników, którzy rywalizowali na 2,5 km trasie zlokalizowanej w Parku Dukielskim. Światło padającego słońca odbijające się od tafli trzech stawów, wraz z kolorowym światem jesiennej pory dodawał kolorytu ciekawej rywalizacji kolarzy.

Czytaj dalej

Wyścigi „Jazda pod górę” 18.09.2016, oraz Świerklany MTB Maraton 25.09.2016

18 września Robert Albrycht wziął udział w zawodach „Rowerem pod górę” organizowaną cyklicznie przez MOSiR Krosno. Zawodnicy rywalizowali na trasie Korczyna Zawiśle – Czarnorzeki (górna stacja wyciągu narciarskiego). Na pokonanie 2,5 km trasy Robert potrzebowal 6 min 29 sek będąc najszybszym zawodnikiem w stawce.
Tydzien później zawodnik naszej sekcji Kamil Lorenc brał udział w Świerklany MTB Maraton. Kamil wystartował na dystansie Mini, zaraz na początku miał mocne zderzenie z innym zawodnikiem. Mimo obtarć kontynuował jazdę zajmując 25 miejsce w swojej kat. wiekowej.

Czytaj dalej

Cyklokarpaty Wierchomla, 24.09.2016

W Wierchomli zawodnicy zakończyli starty w serii maratonów Cyklokarpaty. W ostatnim starcie zawodnikom przyszło się zmierzyć z dużymi przewyższeniami oraz ciekawie urozmaiconą trasa z technicznymi kamienistymi odcinkami. Trasa w opiniach zawodników należy do jednych z tych cięższych wyścigów w kalendarzu Cyklokarpat.

Czytaj dalej

Cyklokarpaty Szczawnica, 17.09.2016

Zawody maratonowe MTB w Szczawnicy to była już przedostatnia odsłona serii Cyklokarpaty. Lokalizacja wyścigu wróciła na należne jej miejsce w kalendarzu MTB co bardzo ucieszyło wielu zawodników pragnących doświadczyć „Pure MTB”.
Prognozy pogody przed zawodami nie były zbyt optymistyczne, wiszące chmury jednak nie zniechęciły zawodników do podjęcia trudów wyścigu. A było co jechać!

Czytaj dalej